27 Marzec 2020 o 00:00
iBOOD

Voucher Mondly | nieograniczony dostęp | 33 języki

Voucher Mondly | 33 języki

Aplikujesz na stanowisko w międzynarodowej firmie. Bam! Mówisz płynnie po włosku? Hmm. I tak się dostałeś? Pierwsza klasa. A teraz do dzieła.

Specyfikacja

Marka: Mondly
Typ: Voucher | nieograniczony dostęp
Nie ma daty wygaśnięcia aktywacji kodu

• 1 rok dostępu do aplikacji Mondly
  • Wybierz spośród 33 różnych języków (41 dla iOS!)
  • Czytaj, słuchaj, pisz i mów

Jak to działa?

• Otrzymasz swój unikalny kod e-mailem
  • Następnie przejdź do strony internetowej Mondly: kliknij tutaj
  • Wybierz język i kliknij „Zacznij tutorial" 
  • Kliknij „Niepołączono” w górnym menu
  • Wprowadź swoje dane profilowe i kliknij „Zarejestruj”
  • Otwórz swój profil
  • Kliknij „Zrealizuj kod”
  • Wpisz swój kod ...
  • ... i możesz zaczynać!

Charakterystyka

• Ponad 1300 lekcji
  • 36 ćwiczeń słownictwa
  • 33 rozmowy dla płynnej wymowy
  • Cotygodniowe quizy
  • Comiesięczne wyzwania
  • Chatbot z technologią rozpoznawania mowy
  • Czysty dźwięk i profesjonalni aktorzy
  • Opcja rzeczywistości rozszerzonej
  • Statystyki osobiste i statystyki postępu z naszym pulpitem nawigacyjnym
  • Dostępne na każdym urządzeniu: internet, iOS, Android

Języki

• Afrykański
  • Arabski
  • Bułgarski
  • Chiński
  • Chorwacki
  • Czeski
  • Duński
  • Holenderski
  • Brytyjski angielski
  • Amerykański angielski
  • Fiński
  • Francuski
  • Niemiecki
  • Grecki
  • Hebrajski
  • Hindi
  • Węgierski
  • Indonezyjski
  • Włoski
  • Japoński
  • Koreański
  • Norweski
  • Perski
  • Polski
  • Portugalski
  • Portugalski Brazylia
  • Rumuński
  • Rosyjski
  • Hiszpański
  • Szwedzki
  • Turecki
  • Ukraiński
  • Wietnamski

+ 8 dodatkowych języków dla iOS

Bengalski
     Kataloński
     Łacina
     Łotewski
     Litewski
     Słowacki
     Tagalog
     Urdu

Moduł rzeczywistości rozszerzonej wymaga urządzenia zgodnego z ARCore. Pełna lista telefonów z obsługą ARCore od 29 czerwca 2018 r:

• Asus (Zenfone AR), Google (Pixel, Pixel XL, Pixel 2, Pixel 2 XL, Nexus 6P, Nexus 5X), Huawei (P20, P20 Pro, Mate RS), LG (V30, V30S, LG G6, LG G7, LG V35), Motorola (Moto G5S Plus, Moto G6 Plus, Moto Z2 Force), Nokia HMD Global (Nokia 6 2018, Nokia 8 Sirocco), OnePlus (OnePlus 5, OnePlus 3T), Samsung (Galaxy S7, S7 edge, Galaxy S8, S8 +, Galaxy Note 8, Galaxy S9, S9 +, Galaxy A5 2017, Galaxy A7 2017, Galaxy A8, A8 + 2018), Sony (Xperia XZ Premium, Xperia XZ1, Xperia XZ1 Compact), Xiaomi (Mi Mix 2S).

(i) Jako sprzedawca tego kuponu, iBOOD ponosi wyłączną odpowiedzialność za dostarczenie kuponu, a nie za usługę. Realizując kupon, ostatecznie zawierasz umowę z firmą zewnętrzną, która jest odpowiedzialna za świadczenie usługi.

27 Marzec 2020 o 00:12
AdrianSk Użytkownik

Ktoś już korzystał z tego programu? Warto? A może coś innego polecacie (ios)? Interesuje mnie Hiszpański i Włoski. Pozdrawiam, Adrian.

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 07:16
rhudhy Użytkownik

Nie mam wielkiego porównania (tylko z Duolingo), ale przyjemny jest. Poziom rozmówek raczej niż wielkiej literatury. ;-)

Wielką zaletą jest ilość języków (Duolingo ma dla Polaków tylko naukę ang.). Dobrze wykonana wersja www i iOS, jest też wersja dla dzieci, chyba w ramach tego samego abo. Ja mam dożywotnie premium i jestem zadowolony, innych nie szukam. U mnie – póki co – do nauki niemieckiego i czeskiego.

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 08:53
Maniekman Użytkownik

Panie Adminów? O co chodzi z tą ceną?  Ma liście ofert jest inna niż po przejściu do oferty.

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 08:53
Maniekman Użytkownik

Panie Adminie*

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 10:15
magik144 Użytkownik

Z rana 79 , a teraz 367????

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 10:43
p0tw0r Użytkownik

79pln było do rozważenia – ale nowa cena zabija śmiechem. Na oficjalnej stronie mondly cena w promocji za rok 179.99 :)

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 11:53
seether666 Użytkownik

Ale za jeden język Einsteinie. Co nie zmienia faktu, że na stronie Mondly jest dostępny plan dożywotni na 33 języki za 374.99 obecnie.

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 12:40
Rembrandt_ Użytkownik

Obaj macie rację i nie trzeba się obrażać. Ja w aplikacji na androidzie widzę cenę 179,99 za rok zarówno za jeden język (cena regularna) i 179,99 za 33 języki (-90% tylko do końca dnia).

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 14:58
p0tw0r Użytkownik

https://www.mondly.com/offer?AFFILIATE=53928&__c=1

Link jest affiliate bo to przez jakąś stonę z kuponami – ale jak byk, 179.99 za 33 języki.

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 10:52
Ilmanowa Użytkownik

Dlaczego zmieniła się tak znacznie cena w Ciągu chwili?

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 13:22
Mariusz_K Użytkownik

Promocja na stronie jest znacznie atrakcyjniejsza, bo za 375 zł wszystkie języki dożywotnio.

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 18:25
pipen27 Użytkownik

Dokładnie, ale polecam też pisać do supportu, można dostać inne oferty dożywotnie na 1 lub na 3 języki. Na 3 języki na pewno proponowali mi za 255zł.

Odpowiedz

27 Marzec 2020 o 19:37
wawa82 Użytkownik

@Marius_K no właśnie na holenderskim Ibood jest wersja dożywotnia za 80euro, wiec być moze na PL jest błąd, ze to roczna…

Stað zreszta się wziął poranny błąd cenowy (80PLN zamiast 80eur).

@pipen27 – dzięki za pomysł z pisaniem do supportu. Spróbuje wytargować wersje 3 jezykową (angielski, hiszpański, niemiecki), zobaczymy czy coś odpiszą :)

Co nie zmienia faktu, ze wygląda to Mondly ciekawie, szczególnie w tych cenach dożywotnich.

Dziś jeszcze jest promocja na http://www.multikurs.pl 50% na polskie kursy. Np. angieski rocznie wychodzi 100PLN, ale jednak nasz rodzimy program “profesor henry” wygląda troche oldschoolowo w porównaniu z mondly….

Odpowiedz

28 Marzec 2020 o 14:20
wawa82 Użytkownik

Dzięki pipen27;

3 języki dożywotnie za 255; 5 języków dożywotnie 300.

Całkiem spoko. W zestawie z każdym abonamentem też jest wersja kids dla dziecka.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.